Velká cena sparty 2014

Poslední víkend v září se v Praze rozdávali medaile na Velké ceně Sparty. Jako každý rok je to dobře obsazený závod. Letos přijeli i závodníci ze Slovenska. Počasí nám jako vždy přálo.
S dětských výsledků bych chtěl vypíchnout. Bertovo 4. místo v benjamincích na trati 200m. Karlovo 7. místo v benjamíncích také na trati 200m. Benjamínkovské kategorie byly rozděleny podle ročníků narození.
Nesmíme zapomenout na naši jedinou reprezentantku Terku. Ta obsadila 6.místo. Ostatní kluci také bojovali ale nepostoupili přes nekompromisní postupový klíč. Na deblu se probojovali Aleš s Matyášem do finále F2 kde dojeli na celkovém 8 místě. Někteří naši mladí závodnici si poprvé vyzkoušeli závodit na deblu. Sice se nejdřív zdráhali, ale pak už závodili jako draci. Po skončení závodu na K1 a K2 přišli na řadu netradiční disciplíny. Např. K2 rodina kde jsem s Alešem obsadil krásné 4. místo v nabité konkurenci. Tak snad příští rok. Na K2 mix jsem dojel s naši juniorskou reprezentkou Kateřinou Slivanskou na hezkém 2. místě.

V neděli od rána byly na pořadu dne závody na 1 míli s hromadným startem. Aleš si dojel pro 8.místo v kategorii benjaminci. Bert si také vybojoval 8. místo hned za svým deblistou. V mužích jsem dojel pro 5. místo. Musim na příště natrénovat obrátky:-) Na K2 jsem dojel s Radkem s Dukly na 2. místě. Na míli si odbyl svojí deblovou premiéru Karel na krásnem 11. místě. V tom samém závodě dojel Hubert s Bertem na 5. místě.

Jako vždy poděkuji rodičům a realizačnímu týmu Pepa, Karel. Závody se vydařily. Myslím, že jsme tu sezonu hezky uzavřeli. Teďka budem jenom pořadně trénovat ať nám to příští rok lítá. Přece jen je to nominační rok na Olympiadu do Ria 2016. Tak co kdyby 🙂

David Kotrč – trenér

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.