Kanoistický oddíl

Abychom kanoistický sport zachovali na Zbraslavi i pro příští generace rádi mezi sebou uvítáme novou krev. Nejvhodnější věk je mezi 8 – 12 lety, ale samozřejmě mohou přijít i starší zájemci. Ti mladší budou muset ještě chvilku počkat. Jediná podmínka je umění plavat, zbytek se děti rychle naučí.
O oddíl nejmenších se starají kvalifikovaní trenéri David Kotrč a Michal Pfoff, kteří jsou sami úspěšní závodníci a umí své bohaté zkušenosti dobře předávat svým svěřencům. V rámci tréninků se chodí pádlovat přímo na Vltavu. K dispozici je veškeré vybavení a není nutné tedy nic pro děti pořizovat. Aby tréninky nebyly jenom o pádlování děti chodí také hrát různé hry, fotbal na našem hřišti nebo využívají tělocvičnu, které je přímo v areálu loděnice. O jara do podzimu jezdíme na závody, které jsou nejen v Praze ale i v ostatních městech a tak je možnost poznat trošku naší vlast a najít si nové kamarády.
V létě každý rok pořádáme jeden až dva týdny letní soustředění na Slapském jezeře na Častoboři. Děti jsou zde v péči trenéra po celou dobu. Soustředění není pouze o tréninku ale děti si zde užijí spoustu zábavy a také se naučí trošku samostatnosti. V zimě trávíme čas na horách na naší chatě ve Vítkovicích v Krkonoších, kde se chodí na běžky nebo na sjezdovku, která je přímo za chatou. Život v loděnici je opravdu pestrý a můžeme nabídnout opravdu dost sportovního vyžití pro všechny.
Nábor není časové omezený. Je možné přijít  po celý rok v době tréninku a to v úterý, čtvrtek nebo v nebo v pátek od 15:30 do 17:00 hodin.

S vodáckým Ahoj!,
Pavel Topinka

Několik fotek z tréninku našich nadějí  🙂

Společná podzimní fotka

Podzimní fotka všech našich dětských nadějí
image-7

Podzimní fotka všech našich dětských nadějí

Trénink našich naději v září 2014.

Rok 2013