Tréninková videa – ostatní

První česká medaile získaná kajakáři na OH.

První mistrsvěta na kajaku Josef Dostál. Na Pepovi je dobře vidět jak tu loď nechá odject, odfázuje záběr. Zabere vepředu rychle a hned vytahuje.

Anders Gustaffson držitel druhého nejrychlejšího času na K1 500m 1.35,894. Je krásně vidět jak si ten záběr připraví horní rukou. Zaběre nejdřív nohou, zadama, a nakonec rukou která jenom drží pádlo. U kolen začne vytahovat pádlo z vody

Zpomalené záběry ze Szegedu 2011. Všimněte si jak všichni jedou hezky zádama, vyrotují pro ten záběr. K tomu aby se vyrotovali tak musí se jednou nohou přitahnout na záběroví straně a druhou nohou zapřít do příčky. Ramena tlačí od uší dolů, nejsou ani v záklonu ani v moc velkým předklonu.

Adam Van Koeverden v přípravě na OH 2012. Na začátku je hezky vidět jak zabere čistě nerozstříkne se žádna voda. To samý při vytažení pádla z vody. Je to všechno čistě provedení. Taky je vidět jak odpočíva mezi záběrama. Je uvolnění neni zakřečovalí. Tomu umožní ject dýl vysoký tempo.

Petter Menning mistr světa pro rok 2013 na K1 200m. Jeho trénink v posilovně před světem 2014 kde dojel na druhým místě.