Podzimní soustředění 2015

Na přelomu října a listopadu jsme se vypravili na oddílovou chatu do Vítkovic na běžecké soustředění. Účelem bylo rozvíjet všeobecnou vytrvalost a osvojovat si běžeckou techniku. K tomu jsou Krkonoše ideální – se svými strmými kopci nedají nikomu nic zadarmo.
(fotky uvnitř článku)

Sešla se nás početná grupa doplněná ještě o kamarády s Poděbradského oddílu kanoistiky. O jídlo se nám starala paní Housková, za co jí velmi děkujeme. Jako minulý rok proběhla i letos běžecká soutěž – výběhy do kopce, kterou pro tenhle rok vyhrál Aleš Kotrč. Jsem zvědavý, kdo obsadí místo nejvyšší příští rok. V sobotu se tréninková skupina žáků pod vedením Michala P. zúčastnila Janovských 11km, kdy prvních 5km bylo jenom do kopce! Skupina benjamínků pod vedením Davida K. v ten samý den nachodili přes 32km po krkonošských hřebenech a přežili. Za trenéry musím pochválit celý tým za bezproblémovou spolupráci a všechny ostatní co nám pomáhali.

David Kotrč

Příspěvek byl publikován v rubrice Klubové akce, Vítkovice, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.