Podzimní běhy #1

Tenhle rok jsme v rámci přípravy vyhlásili strategii zúčastnit se co nejvíce běžeckých závodů. Jednak běh je nejjednodušší forma jak získat fyzickou kondici a za druhé nejlepší trénink jsou závody. (fotky uvnitř)

První běh byl na letišti Točná, kde na 8 km trati získal David Strnad stříbro v kategorii juniorů. Měli jsme i menší krizovku, kdy se nám Martin Š. ztratil na trati. Naštěstí se na trať zpátky dostal a do cíle doběhl.
Na dalším běhu hned druhý den v Hodkovičkách proběhl bratrovražedný souboj mezi mnou a Alešem K., kdy jsem musel vsadit na drtivý sprint do závěru. Blýskl se i Michal P., který bojoval o příčky nejvyšší.
Náš další běh byl ve Velkém Oseku. Na trati 6km se v kategorii juniorů blýskl 3. místem Aleš Kotrč. Zbytek našich borců obsadil místa do Top 10. Na trati 12km bral bronz Ondra Malý také v kategorii juniorů.
Následoval běh Dívčí Hrady, který se běží nad veslařskou loděnicí na Smíchově. Je to velmi těžký běh. Na začátku je velmi nepříjemný výběh na pláně. Naši žáci si ale s tratí poradili.
Poté se náš oddíl zúčastnil AMČR v přespolním běhu. Nejlepším výsledkem se blýskl Ondra Malý. Je to 24. místo v akademicích.
Do konce roku nás čeká ještě několik běhů. Třeba to na nich zas cinkne medailí.

Chtěl bych ještě poděkovat T. Strnadovi za momentky ze závodů.

David Kotrč

Příspěvek byl publikován v rubrice Klubové akce, Závody - děti, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.