Černožice

V neděli 7.9.2014 byly závody v Černožicích u Hradce Kralové a my jsme nemohli chybět. Závodilo se na Labi. Během závodů nás provázelo slunečné počasí. Místní grilovaná kuřata byla výborná 🙂

Jako první se na start postavili naše deblové posádky na trati 500m mírně do zatáčky. Aleš, Matyaš dojeli na 4. místě. Bertík s Hubertem (Pod) dojeli s luxusním náskokem pro zlato. Vojta se svým parťakem s KVS na 7.místě. Terka jela poprvé na deblu s partačkou ze Sezemic na krásné 6. místo. David s Lukášem na 6.místě. Vojta bohužel nepostoupil na singlu do finále – konkurence byla silná. Na trati 1000m se podařilo mě a Pepovi taktickou jízdou na vlně vyhrát zlato a stříbro.

Poté následoval blok závodů na 200m. Kde si Aleš dojel pro stříbro. Bertík pro bronz. Matyáš si dojel pro 4.místo do poslední chvíle sváděl souboj o bednu. Jirka a Vašek schodná 7. místa. David pro 4. místo. Lukáš 5. místo. Jirka (můra) si dojel na 8. místě. Vojta dojel v rozjídžce na 7. místě. Richard obsadil 6. příčku. Terka po těsném souboji o 5.místo skončila na 6.místě. Já a Pepa jsme na K2 200m dojeli na bronzovém místě. Na singlu jsem dojel na 6. místě a Pepa na 10. místě.

Pak následoval blok závodů na K4 200m mix benjamínci, kde posádka ve složení Aleš, Terka, Bert, Matyáš vybojovala po těsném dojezdu 4. místo. V K4 žáci mix si Vojta vyjel 6. místo se svojí posádkou s KVS. V K4 oddílové mix se v nabité konkurenci posádce Pepa, Terka, Bert, David podařilo vyjet opravdu těsné 6. místo. V kategorii rodinná K2 mix 200m jsem já a Aleš dosprintovali na 8. místě. Na startu bylo 30 lodí nejnabitější kategorie. Doufám že na Spartě to bude ještě lepší.

Poslední závodní blok prověřil vytrvalost našich závodníků na trati 2000m na singlu. První závodili benjamínci A. Aleš 7.místo hned po něm Matyáš na 14. místě, konečně nezkazil start. David 20. místo. Richard 24. místo. Jirka 23. místo. Vašek 30. místo. V kategorii benjaminci C Bert na 7. místě. Lukáš na 20. místě. Jirka (můra) na 28. místě. V téhle kategorii bylo na startu přes 50 závodníků. Pak přišla na řadu Terka v posledním závodě. Dojela na 18. místě.

Musim pochválit všechny svěřence za vzornou reprezentaci konečně jsem měl pocit že vás to baví a že chcete závodit. Jen tak dál 🙂

 

Trenér David

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.