Robert Knoška je mistr Evropy !!!

Všichni jsme plní dojmů z právě skončeného Mistrovství České republiky na krátkých tratích, pojďme se ale na chvíli vrátit ještě o jeden týden zpět.

27.-30. července se v portugalském městečku Montemor-o-Velho, nedaleko Coimbry, konalo Mistrovství Evropy juniorů v rychlostní kanoistice. Zbraslavský oddíl zde reprezentoval Robert Knoška, který startoval rovnou ve dvou disciplínách – K1 200 m a K4 500 m.

Na čtyřkajaku podala česká posádka famózní výkon, o 77 setin sekundy porazila úřadující mistry světa z Maďarska a na evropském šampionátu zvítězila! Na singlu Robert dojel na čtvrtém místě ve finále B a odváží si tedy celkové 13. místo.

Děkujeme za hezkou reprezentaci!

AB

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.