MČR krátké tratě 2015

O víkendu na přelomu července a srpna proběhlo MČR ve sprintu v Račicích kde oddíl samozřejmě nemohl chybět.
Jako každý rok je to pro naše závodníky, hlavně ty nejmenší, vrcholná soutěž. Počasí nám přálo – slunečno občas větrno prostě ideální podmínky.

V nejmladší kategorii zazářil Albert Fulík ziskem 2 individuálních titulů mistra ČR a bronzu z K2 1000m. Solidní výsledek zajel David Strnad když se v nabité konkurenci probojoval do top 20 benjamínků A. V žákovské kategorii se Vojta Labuť prezentoval velmi sympatickým 5. místem na K2 1000m. K4 ve složení Rác, Podraský, Labuť, Moudrý vybojovala 7. místo. Ostatní žáci si zajeli sezónní maxima, ale bohužel na postup to nestačilo.
V mužské kategorii jsme klasicky nejvíce naději vkládali do K4 ve složení Liška, Kotrč, Malý, Topinka, která nakonec dojela na 7. místě v nabité konkurenci. Naštěstí na K2 1000m to pro posádku Kotrč, Malý cinklo bronzem. Hned závěsu dojel Liška, Topinka na 4 místě.
Veteráni nezaháleli a přidali bronz na K2 500m Prchal, Topinka. Prchal 6. místo na 1000m a M. Podloucký 4. místo na K1 200m. V nejstarší veteránské kategorii nás reprezentoval 6. místem na K1 200m Viktor Podloucký.
Musím pochválit celý tým za bezchybnou spolupráci a nasazení. Tohle byly první závody, kdy jsem měl pocit, že všichni co přijeli tak se chtějí prezentovat co nejlepším výsledkem. Jen tak dál!
Trenér David

Příspěvek byl publikován v rubrice Klubové akce, Závody, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.