Černožický kilometr 2018

První závody podzimní sézony nás zavedly k zákrutám řeky Labe v Černožicích. Počasí nám přálo a rekordní počet závodníků předpovídal velký počet kvalitních závodů.
Opečené kuře přímo z rožně už byla jenom zlatá tečka na konec.
Nejdřív se startovaly posádky v dospělých kategoriích na kilometrové tratě. Jediní naši zástupci Lukáš Bártek a Karel Večeř bohužel na medaile nedosáhli.
Poté se závodilo na trati 500m singl i debl, kde na stříbrné medaile dosáhla dvojice Hynek Šváb a Jáchym Treybal následována Albertem Fulíkem, který se svým parťákem z Chomutova obsadil bronzovou pozici. Poté byly na pořadu dne závody na 200m kde jen těsně unikla bronzová medaile Hynkovi Švábovi. Naštěstí Vít Bártek jí dokázal přivézt do cíle. Trošku smolný den postihl Berta i Terku Kučírkovou kteří si poplavali do cíle.
V kategorii K4 benjamínci jsme měli dvě zastoupení, kdy až na drobné problémy se zasednutím lodě bylo všechno ok. V K4 žáci posádka ve složení Albert, Tereza, Klára, Večeř si dojela pro druhé místo. K2 rodič závodník dvojce Karel, Karel dojela pro fantastické 3. místo. V K1 veterání si Lukáš připsal stříbrný flek.
Po 200m smršti závodů následovali závody pro nejmenší na 2km kde ale bohužel nikdo z našich na bedně nestál.
Závody jako vždy na dobré úrovni.

Spokojený kouč David

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody, Závody - děti, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.