Gratulace – MČR V MARATONU

Náš trenér David Kotrč získal třetí místo na MČR v kanoistickém maratonu v Týně nad Vltavou.

Co k tomu David napsal: Jako každý rok se závodilo v Týně nad Vltavou.
30 km trať, která byla rozdělana na 7 kol po 4,3km. Každé kolo obsahovalo přeběh s lodí v ruce cca 200 metrů. V kategorii mužů bylo na startu 11 závodníků. Za Zbraslav reprezentovali já (David Kotrč), Ondřej Malý, Josef Liška, Jirka Šatra. Startovalo se dohromady s kategorii juniorů. Po startu se hned na čele utvořila skupinka závodníku z Dukly Praha. Ve druhé skupince jsem byl já a závodnici z USK Praha. Za námi hned následovala zbytek startovního pole. Na třetím přeběhu došlo ke kolizi při které jsem poškodil a loď a přestala mi fungovat pumpa. Na šestém přeběhu začali závodnici z USK zaostávat. Nasadil jsem k rozhodujícímu trháku, který mi vyšel až do konce. Dojel jsem na 3. místě!! Za mnou dojel Ondřej Malý na 8. místě. Na 10. místě dojel Jirka Šatra. Kvůli křečím odstoupil Josef Liška po 6. kole. Závody se jako vždy vydařily. Počasí bylo idealní na dlouhé závodění. Příští rok snad složíme i posádku na K2 kde je možnost podiového umístění velká.

David Kotrč (trenér  a závodník)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
image-1197

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.