Podzimní běhy

Náš první běh, kterého jsme se zúčastnili byla Žaludská Osma na Točné. Hezký terénní běh okolo letiště na Točné. (V článku výsledky a fotky)
Karel běžel 1500m spolu Lukášem. Karel doběhl ve své kategorii na 3. místě po těsném souboji na cílové rovince o 2. místo. Lukáš hned za ním na 4. místě. Vojta, Aleš, Richard, Michal a já jsme běželi hlavní závod. Měřil přesně 8,3km. Michal doběhl na 2. místě. na 7. místě. Aleš doběhl na 13. místě. Doběhl s odstupem 2 min za mnou což vůbec není špatný. Richard na 32. místě. Ještě bych neměl zapomenout, že Aleš byl první a Richard druhý v juniorech. Vojta se nám cestou někde ztratil a ještě si natloukl nos. Naštěstí se v pořádku dostal do cíle 🙂

Druhý běh byl v Hodkovičkách 5km v terénu. Účast byla jako každý rok velká. To slibovalo kvalitní závody. Jako první startoval Karel na 3000m kde doběhl na krásném 5. místě podařilo se mu přeběhnout i o 2 hlavy větší závodníky. Na hlavní závod jsme postavili Aleše, Vojtu, Matyáše, Vaška, Richarda, Jirku a Mikuláše, kluka kterýho jsme sebrali na ulici před loděnici. Nesmím zapomenout na Michala který měl medailové ambice. Já bohužel neběžel protože jsem byl po nemoci. Běželo se intervalově. Jako první doběhl do cíle Michal který se ale vzápětí přiznal že zabloudil a zkrátil si to – omylem. Škoda, vypadalo to, že měl dobrý čas. Kluci doběhli na Aleš na 18. místě, Jirka na 32. místě, Vojta na 34. místě, Vašek na 35. místě, Richard po těsném finiši z Vaškem na 36. místě, Mikuláš na 38. místě, Maty na 39. místě. Na to že kluci běželi proti chlapům nedopadli vůbec špatně! Teda příště snad bez toho povídání v trati pánové moc dobře vím kdo to byl. Do konce roku nás čeká ještě Zbraslavský běh, USK běh. Tak se máme na co těšit.

David Kotrč – trenér

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody, Zprávy z klubu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.